Kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve yetkin ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile çağdaş sağlık hizmeti sunan Neolife Tıp Merkezi 2010 yılı sonunda hizmete girmiştir.

Onkolojik uygulamalarda; ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığımız yolda 2011 yılında ISO 9001-2008 sertifikalarını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinde kalitemiz tescillenmiştir.

Merkezimiz onkolojik tedavi hizmetlerindeki başarısı ile dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara da her türlü tanı ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Uluslararası Hasta Hizmetleri bölümümüz farklı ülkelerden gelen hastaların konaklama, tercüme, transfer gibi ihtiyaçları için 7/24 hizmet sunmaktadır. Ekibimiz, hasta ile ülkesindeki ilk iletişimden, İstanbul Neolife’a gelişi, tanı ve tedavi hizmetlerini alması ve ardından ülkesine dönme sürecine kadar her noktada profesyonel şekilde, titizlikle ilgilenmektedir.
İstanbul Neolife modelinin Türkiye’de ulaşmış olduğu başarılı profil ile 2013 yılı sonunda Romanya Bükreş’te ikinci Neolife Tıp Merkezi açılmış, 2016 yılında ise Romanya Yaş’ta Neolife Vital adını verdiğimiz yeni merkezimiz hizmete girmiştir. Attığımız bu adımlar ile uluslararası platformda belirlenen hedeflere bir adım daha yaklaşılmıştır. Hedefimiz; ulaşılmış olan başarının, hizmet kalitesinin ve elde edilen hasta-hekim memnuniyetinin artırılarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Komşu coğrafyada açtığımız irtibat ofisleriyle hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları devam etmektedir.

Misyonumuz

Başta onkolojik hastalıklar olmak üzere, tanı ve tedavide üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunan kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Onkolojik uygulamalarda ulusal – uluslararası kalite standartlarında yurtiçi – yurtdışında birçok merkezle hizmet veren referans bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Başta onkolojik hastalıklar olmak üzere, tanı ve tedavide üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunan kurum olmaktır.

Neolife Kalite Politikamız

Sağlık Bakanlığı yönetmelikleri kapsamında, kuruluşun amaç ve bağlamına uygun onkolojik hizmetleri; müşteri memnuniyeti temel ilkesi ile ulusal ve uluslararası standartların tüm yükümlülüklerini yerine getirerek ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde sunmaktır.

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında hedeflerinin belirlenmesinde risk ve fırsatları analiz eden, çevresel etkenleri, ülkenin sağlık politikalarını ve iş güvenliği esaslarını göz önünde tutarak stratejisini belirleyen bir kurum olmaktır.

Bununla birlikte kurum; Kalite Yönetim Sisteminin yaşatılması için gerekli çerçeveyi (imkanı) sağlar, tüm çalışanları sisteme dahil eder, sistemi etkin kullanır, sürekli iyileştirir, hasta haklarını korur, , liderlerinin de kalite yönetim sisteminin sürekli iyileşmesini taahhüt eder.

Personel Politikamız

Kurumun misyon, vizyonunda belirtilen hedeflere ulaşmak için enerjik, takım çalışması yapabilen, yenilikçi, gelişime önem veren ekiplerle çalışmak
Personelimize yeteneklerine göre gelişme olanakları sağlamak
Personele gerekli eğitim ve bilgi becerilerini arttırarak “farkındalık” ve “sürekli iyileşme” imkanlarını sağlamak,
Personelimizin kişiliğine saygı göstermek, haklarını korumak ve gözetmek,
Personelimizin kuruma bağlılığının sağlanması için uygun koşulları oluşturmak
Hasta memnuniyetini ön plana çıkaran kalite ve müşteri odaklı personelle çalışmak

İnsan Kaynakları Politikamız

Holding şirketlerinin hedeflerine ulaşması için gerekli olan insan kaynağının etkin şekilde kullanımını sağlayarak stratejik insan kaynakları yönetimi yapıyoruz.
Başvuru İçin Tıklayınız
Online Randevu
Doktorunuza Sorun
Online Randevu formunu doldurun, hasta temsilcilerimiz sizleri arasın. Randevunuzu beraber planlayalım.
Aşağıdaki form yardımıyla uzman doktorlarımıza sorunuzu iletebilirsiniz.

Dosya adı:

Dosya boyutu:

Max: 2MB

crossmenuchevron-downarrow-left