Neolife görüntülü hekim görüşmesi hizmeti hakkında bilmeniz gerekenler.

Neolife Görüntülü Hekim Görüşmesi Hizmeti Nedir?

Sizlere, hastaneye gidemediğiniz durumlarda hekimlerimizle ve diyetisyenimizle akıllı telefonunuz veya web tarayıcınız üzerinden canlı görüntülü görüşme imkanı sağlayan bir sağlık hizmetidir. Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzla hekimlerimizle ve diyetisyenimizle görüşmek için randevu alarak görüntülü görüşme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet yasal ve deontolojik kurallara uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Neolife Görüntülü doktor Görüşmesi Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Neolife Tıp Merkezi E-Hekim – Görüntülü Hekim Görüşmesi formunu doldurarak veya +90 212 385 31 00 no’lu telefon numarasından çağrı merkezimize ulaşarak Görüntülü Doktor Görüşmesi hizmeti için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Elinizde bulunan tüm belgeleri, tahlil sonuçlarını, görüntüleri ve raporları bu süreçte paylaşabilirsiniz.

Online doktor hizmeti ücret ve ödeme bilgisi

Online Hekim Görüşmesi hizmeti için ücret bilgilerini +90 212 385 31 00 no’lu telefonu arayarak Çağrı Merkezimizden öğrenebilirsiniz. Görüşme hizmeti ödemesini, randevunuz oluşturulduktan sonra aşağıdaki hesaba EFT veya Havale yoluyla güvenli olarak yapabilirsiniz.

HESAP ADI: MNT TANI VE TEDAVİ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş.
BANKA ADI: YAPI VE KREDİ BANKASI
HESAP NO: 90518921
ŞUBE ADI RUMELİ CADDESİ TİCARİ ŞUBESİ (967)
IBAN: TR93 0006 7010 0000 0090 5189 21

Neolife online hekim görüşmesi nasıl yapılır?

 • Görüntülü Hekim Görüşmesi için randevu alınırken bizimle paylaşmış olduğunuz cep telefonu numaranıza ve e-mail adresinize Online Doktor Görüşmesi linki iletilir.
 • Bu linke tıkladığınızda, görüşme hiçbir uygulama indirmenize gerek kalmadan tarayıcınızda açılacaktır ve görüşmenin sağlanabilmesi için sizden kamera ve mikrofona erişim izni talebinde bulunulacak, KVKK aydınlatma metnini sizin onayınıza sunacaktır. Gerekli izinlerin verilmesinin ardından hekiminizle yapacağınız görüşme başlayacaktır.
 • Akıcı bir görüşme sağlanabilmesi için, randevu saatinizden 10 dk önce geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte sessiz, görüşmeye uygun bir ortamda görüntülü hekim görüşmesi için hazır bulunmanız uygun olacaktır.
 • Hekiminizle yapacağınız görüşme daha sonra tekrar değerlendirilebilmesi için kayıt altına alınacak, paylaştığınız tüm dokümanlar tıbbi doküman olarak sistemimize kaydedilecektir.

Canlı hekim görüşmesi sonrası fiziksel muayene olacak mı?

 • Hekiminiz ihtiyaç duyması halinde fiziksel muayene için sizi merkezimize davet edebilecektir. Bu işlem için ek ücret talep edilmeyecektir.

Neolife Görüntülü Hekim Görüşmesine Hangi Branşlar Dahildir?

 • Radyasyon Onkolojisi
 • Tıbbi Onkoloji
 • Kadın Doğum
 • Beslenme ve Diyetetik

E-hekim hizmetinde sigortam geçerli midir?

 • Anlaşmalı kurumlar hakkında detaylı bilgi almak için Çağrı Merkezimizle görüşebilirsiniz.

Canlı hekim görüşmesi uygulaması için teknik gereksinimler nelerdir?

 • Yüksek hızlı internet bağlantısı
 • IOS, Android veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan bir akıllı telefon veya Web tarayıcılı bir bilgisayar

E-hekim canlı görüntülü görüşme ile ilgili teknik bir sorun yaşadığımda ne yapmalıyım?

Teknik sorun yaşadığınızda Çağrı Merkezimizle hemen bağlantıya geçerek durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Ekiplerimiz size sorunun çözümü için destek vereceklerdir.

Online hekim Randevusu alıp görüşmeye katılmazsam ne olur?

Size verilen randevu saatinde görüşmeye katılmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Teknik sorun nedeniyle bağlantı kurulamaması durumunda, Çağrı Merkezimizle hemen bağlantıya geçerek durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Görüntülü hekim randevumu nasıl iptal edebilirim?

Çağrı Merkezimizi arayarak görüşmeden en az 2 saat önce iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Mesafeli hizmet satış sözleşmesi

Kişisel verilerin işlenmesi hakkında açık rıza metni

Görüntülü hekim görüşmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metni

Neolife ön bilgilendirme formu

Online Randevu
Doktorunuza Sorun
Online Randevu formunu doldurun, hasta temsilcilerimiz sizleri arasın. Randevunuzu beraber planlayalım.
Aşağıdaki form yardımıyla uzman doktorlarımıza sorunuzu iletebilirsiniz.

Dosya adı:

Dosya boyutu:

Max: 2MB

crossmenuchevron-downarrow-left