МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПАЦИЕНТ

Yapay Zeka 3  Tesla MR Nedir?

Yapay Zeka MR  Teknolojisinin 2022 yılında sağlık kullanıcılarına sunulması ile MR görüntülemede çok önemli değişikliklere neden oldu.  Yapay Zeka MR   teknolojisi ile artık çok yüksek kalitede MR görüntülemeyi çok kısa sürelerde yapabilmekteyiz.  Neolife Merkezi radyoloji birimine Dr. Ümit TÜZÜN  yönetiminde 2022 yılının Mart ayında kurduğumuz SIEMENS 3 TESLA VIDA AI MR (EMAR) cihazı ile  radyolojinin kurallarını yeniden yazıyoruz.

Hastalarımız açısından oldukça konforlu ve güvenilir bir cihaz olan 3 Tesla MR cihazını, diğer MR cihazlarından ayıran en önemli özelliği insan vücudunun tüm bölgelerinde çok yüksek kalitede görüntüler alabilmesidir.   MR tetkiki isteyen hekimler; hastaları için doğru tanı ve doğru tedavi hedefi ile 3 Tesla MR cihazını tercih etmektedirler.

3 Tesla Yapay Zeka MR Nasıl Çekilir?

Yapay Zeka 3 Tesla MR cihazı yüksek teknolojisi sayesinde insan anatomisinin görüntülemeye elverişli olmayan riskli bölgeleri için oldukça başarılı ve net görüntüler sunmaktadır. Yüksek teknolojisi sayesinde, çok hızlı bir şekilde çok yüksek kalitede görüntüler elde edilebilmektedir.

Özellikle kilolu, kapalı alan (klostrofobi) korkusu olan hastalarımız için mükemmel bir çözüm olan Yapay Zeka 3 Tesla EMAR  cihazının hızı, genişliği, ferahlığı ile  tüm bu problemler ortadan kalkmıştır. Merkemizdeki MR cihazında yüksek kilolu hastalarımızın  tüm tetkikleri  rahatlıkla  yapılabilmektedir.

MR çekimi esnasında hastalarımızın tek yapmaları gereken şey cihazın masasında hareketsiz olarak kalmalarıdır.

Yapay Zeka 3 Tesla MR’ın Avantajları Nelerdir?

Yapay Zeka 3 Tesla MR cihazı (emar) kısa sürede daha sağlıklı ve daha net görüntüler verir.  Yapay Zeka 3 Tesla MR cihazını, diğer MR cihazlarında ayıran en önemli  özelliği, yeni nesil yapay zeka uygulamaları ile donatılmış olmasıdır. Günümüzde hayatımızın her alanına girmeye başlayan yapay zeka uygulamaları MR görüntülemesinde önemli gelişmelere neden olmuş ve radyoloji hekimlerinin doğru tanı koymasında vazgeçilmez bir araç olmuştur.  Merkezimizde bulunan 3 Tesla MR cihazı tüm yapay zeka uygulamaları ile donatılmış olup hekimlerimizin ve hastalarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

Yapay Zeka Uygulamaları İçin Ek Ücret Alınır mı?

2023 yılında merkezimize  kurulan Yapay Zeka MR (emar) cihazında hastalarımıza uygulanan yapay zeka uygulamaları için ek ücret  alınmaz.  Sadece hastaya yapılan ana tetkikin ücreti alınır. Yapılacak işlemlerin fiyatları hakkında çağrı merkezimizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

3 Tesla MR Ne Kadar Sürmektedir?

3 Tesla MR  cihazında tetkikler hastanın çekim yapılacak bölgesine göre değişiklik gösterir.  Fakat genel olarak tetkikler 10 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir.  En uzun  tetkik olan tüm vücut MR tetkiki 45 dakika sürmektedir. Bu  tetkikte insan vücudunun tamamı  MR cihazı ile  taranmakta ve  tüm anatomide patoloji ve kanser hücreleri aranmaktadır.  Günümüzde kanser tarama yöntemi olarak kullanılmaya başlayan tüm vücut MR taraması hakkında detaylı bilgilendirme için aşağıdaki linki tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Tüm Vücut MR Check-Up

3 Tesla MR Sonucu Ne Zaman Çıkar?

3 Tesla MR (emar) sonuçları Radyoloji hekimimiz Dr. Ümit Tüzün tarafından değerlendirilmektedir. Yapılan çekime göre  hekimimiz tarafından hastanın ve doktorunun faydasına olacak şekilde en hızlı raporlama seçeneği tercih edilmektedir.

Genel rapor sonucunu aynı gün içinde hekimlere ve hastalara ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Tüm hastalarımıza Dr. Ümit Tüzün tarafından çekim sonrası bilgilendirmeler yapılmakta ve rapor teslim saati hasta ve hekim görüşmesi ile birlikte kararlaştırılmaktadır.

3 Tesla MR Fiyatları?

3 Tesla Emar ücretleri için kurumumuz çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Çekimin yapılacağı  vücut bölgesine göre 3 Tesla MR  fiyatları  değişiklik göstermektedir.  Sağlığınızın  değerini biliyoruz, bu nedenle; son teknoloji 3 Tesla MR cihamız ile, en iyi çekimleri, en uygun raporlamayı, en uygun ücrete yapmak için çaba gösteriyoruz.

    Спросите своего врача