INTERNATIONAL PATIENT

NEOLİFE PACS SİSTEMİ NASIL KULLANILIR?

Neolife Pacs Sistemini kullanarak istediğiniz yerden görüntülerinize 7/24 online olarak ulaşabilirsiniz. Pacs sistemini kullanabilmek için size özel olarak oluşturulan ve sadece size iletilen Dosya Numaranızı  ve şifrenizi bilmeniz  yeterli olacaktır. Bu bilgileri bilmiyorsanız 0212 38531 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Adım Adım PACS sistemi nasıl kullanılır aşağıda inceleyebilirsiniz:

1- Neolife internet sitesi olan https://neolife.com.tr  adresinden “PACS” kısmına giriniz. Dilerseniz https://pacs.neolife.com.tr:3333/ bu adresi kullanarak da giriş yapabilirsiniz.


2- Gelen ekrana Kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapınız.3-Giriş İşlemi Sonrası ‘Tetkik Listesi’ alanında yapılan tetkik veya tetkiklerinizi görebilirsiniz.4- Gelen Ekranda ilgili görüntünüzün sağında yer alan ‘Göz İşaretine’ basarak görüntülerinizi inceleyebilirsiniz.  Yine aynı alanda bulunan  ‘indir’ butonunu kullanarak görüntülerinizi DICOM orijinal hali ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme butonu mobil cihazlarda aktif olarak görünmez, bu nedenle mobil cihazlarda indirme işlemi yapılamaz.