INTERNATIONAL PATIENT

Nefes almak, su içmek ve yemek yemek yaşamak için vazgeçemeyeceğimiz 3 şey! Beslenme yaşantımızın her anında bizimledir. Sağlıklı olmak, fit olmak, dengeli beslenebilmek ve bağışıklığımızı güçlendirmek vücudumuzun tüm işleyişini, sabah nasıl uyandığımızı ve günümüzün nasıl geçeceğini belirler.

Yoğunlaşan iş hayatı, artan yaş ile beraberinde gelen kronik rahatsızlıklar ve salgın hastalıklar önümüze engeller koyar ve zorlukları aşabilmek için yeni yöntemler bulmamızı sağlar. Online diyet, bu yöntemlerden biridir.

Online diyet, hayatınızın yoğunluğu ne olursa olsun size her yerden ulaşabilmemizi ve her an yanınızda olabilmemizi sağlar. Online diyet sayesinde telefon ile görüşüp sorunlarınızı çözebilir ve aklınıza takılan bir soru olduğunda 1 mesaj gönderme hızında cevaplayabiliriz. Danışmak istediğiniz konuları isterseniz e-mail yoluyla haftalık sorabilirken isterseniz görüntülü konuşmalar sayesinde nerede olursanız olun yüz yüze cevaplayabiliriz.

Bu diyet ile zamanınız olmadığında ya da kendinizi dışarı çıkacak kadar iyi hissetmezseniz siz hiç yorulmadan, trafiği dert etmeden yanınızda olabiliriz. Anlık iletişim sayesinde bir mesaj kadar uzağınızda olduğumuz için dengeli beslenme sürecine adapte olmak kolaylaşır. Motivasyon diyet sürecinin en önemli basamağıdır ve online takip bu motivasyonu destekler.

Online diyet takip sürecinde yüz yüze görüşmelerimizde olduğu gibi çeşitli tarifler ile beslenmemizi renklendirerek sağlıklı kan değerlerinize ve istediğiniz sağlıklı fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Sağlıkla kalın!