INTERNATIONAL PATIENT

Neolife Hakkında

Neolife-Hakkinda

Kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve yetkin ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile çağdaş sağlık hizmeti sunan Neolife Tıp Merkezi 2010 yılı sonunda hizmete girmiştir.

Onkolojik uygulamalarda; ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığımız yolda 2011 yılında ISO 9001-2008, 2013 yılında ise JCI akreditasyon sertifikalarını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinde kalitemiz tescillenmiştir.

Azerbaycan, Arnavutluk, Bulgaristan, Moldova, Rusya ve son olarak Bağdat’ta açılan irtibat ofisleriyle komşu coğrafyada hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları devam etmektedir.

İstanbul Neolife modelinin Türkiye’de ulaşmış olduğu başarılı profil ile 2013 yılı sonunda Bükreş’te ikinci Neolife Tıp Merkezi açılmış ve uluslararası platformda belirlenen hedeflere bir adım daha yaklaşılmıştır. Hedefimiz; ulaşılmış olan başarının, hizmet kalitesinin ve elde edilen hasta-hekim memnuniyetinin artırılarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.